Test vlastností osobnosti IES

Inteligentní psychologický test 14 důležitých osobnostních vlastností

 

Před sebou máte test osobnostních vlastností, který zjišťuje 14 podstatných vlastností osobnosti a který je velmi odolný vůči zkreslení. (Všichni máme podvědomé tendence vylepšovat svůj obraz, což je v testování mnohdy problém. Tento test je proto sestavený tak, abyste z něj získali co nejobjektivnější výsledky).
 
Test se skládá z dvojic vět – tvrzení.
U každého tvrzení posuďte, do jaké míry se na vás hodí nebo jak s ním souhlasíte. Podle toho mezi každou dvojici tvrzení rozdělte 3 body. U každého tvrzení vidíte políčko s číslem a šipkou na modrém pozadí. Kliknutím na tuto šipku se otevře nabídka bodů od nuly do tří; pak stačí najet myší na vybranou hodnotu a kliknout. V následujícím příkladu si to můžete vyzkoušet.
 
Ilustrativní příklad:
Mám rád/a kočky.
Mám rád/a psy.

Pokud psy nesnášíte a kočky máte rád/a, přidělíte větě s kočkou tři body a pejskovi nulu:
Mám rád/a kočky.
Mám rád/a psy.

Pokud máte rádi kočky i psy a psy přece jen trochu víc, dáte větě s kočkou jeden bod a psovi dva body:
Mám rád/a kočky.
Mám rád/a psy.

Nelze dát dvě nuly, dvě jedničky, dvě dvojky ani dvě trojky – součet musí být vždy 3.
 
Odpovídejte pravdivě. V testech osobnosti "dobré" ani "špatné" odpovědi neexistují.
 
Čas na vyplnění testu není omezený, ale snažte se pracovat svižně a nad jednotlivými větami příliš dlouho nepřemýšlejte. Někdy se vám může zdát, že je těžké se rozhodnout nebo že se pro vás nehodí ani jedna z možností. I tak body rozdělte; jedno tvrzení vás vždy charakterizuje o něco míň než to druhé. Tento typ testu je na vyplňování náročný, ale jako odměnu přináší spolehlivější výsledky.
 
Test je určen pro dospělou populaci (od 18 let).
 
Vyhodnocení testu máte k dispozici okamžitě, test je plně online. Výsledek je rozsáhlý, srozumitelně komentovaný a jeho součástí je osobnostní profil.

 
 
 
 
Cena: Test si můžete projít nezávazně, je to zdarma. Pokud budete mít zájem o výsledek, platí se na konci 159 Kč, buď platební kartou nebo bankovním převodem.
 


© WebSoftwarové aplikace 2024. © PhDr. Michaela Peterková 2024. Všechna práva vyhrazena.
Podmínky použití