psychonet.cz

Psychotesty - Testy osobnosti

veřejné psychologické online testy s okamžitým vyhodnocením

 

Výzva 'Poznej sám sebe" - "Gnóthi seauton" - se údajně nacházela nad vchodem do slavné delfské věštírny ve starověkém Řecku. Bez porady v této svatyni nepřijali mnozí tehdejší významní lidé a představitelé státu žádné důležité rozhodnutí.

věštírna delfy

Dnes nás tato výzva - "Poznej sám sebe" - odkazuje do vlastního nitra, kde máme hledat odpovědi na otázky "kdo jsem?" a"kam jdu?" Pátrejte s odvahou a upřímností. Jednou, i když jistě ne jedinou, z možností, jak se o sobě něco dozvědět, je i tento web.

 

MENFIT - test duševního zdraví

Jedinečný test, který se zajímá jak o základní kategorie duševních poruch (neurózy-úzkostné poruchy, deprese, schizofrenie), tak o stresové zátěže různého původu a snaží se odhalit jejich podklady. Vyhodnocení je velmi podrobné.

Pokračovat

 

Test inteligence 2in1

Test zjišťuje jednak klasický inteligenční kvocient IQ a ve druhé části pak praktickou inteligenci, tedy schopnost obstát v běžných i náročných situacích. Praktická inteligence je pro život důležitější, než IQ, a může se od IQ velice lišit. Ve vyhodnocení se kromě celkových výsledků dozvíte i to, jak vám šly jednotlivé typy úloh.

Pokračovat

 

JAPO - test typů osobnosti

Rozsáhlý test JAPO analyzuje vaši osobnost a zjišťuje, ke kterým typům patří. Testují se základní vlastnosti, způsoby nahlížení na realitu a osobní sklony (stabilita-labilita, agresivita-poddajnost, důvěřivost-podezíravost a další). Dozvíte se i projevy, výhody a nevýhody vašeho typu.

Pokračovat

 

SELF - test sebevědomí

Jedinečný test, který podrobně zkoumá jedno z nejdůležitějších zákoutí osobnosti – sebevědomí a sebedůvěru. To, jak o sobě smýšlíte, jak si věříte, jak hodnotíte své schopnosti a vlastnosti a zda umíte být sami sebou, rozhoduje o vaší spokojenosti, úspěšnosti a mezilidských vztazích.

Pokračovat

 

IES - test osobnosti

Inteligentní test 14 nejdůležitějších osobnostních vlastností (dominance, celkové zaměření, citlivost-stabilita, zodpovědnost, flexibilita a další). Jde o unikátní, náročný test, jehož výsledky je těžké zkreslit. Součástí velmi rozsáhlého vyhodnocení je i přehledný osobnostní profil.

Pokračovat

 

SOMNI - Spánkový audit

Test spánku SOMNI komplexně zkoumá a hodnotí váš spánek. Zaměřuje se na nejběžnější poruchy spánku, rozsáhle hodnotí předpoklady ke zdravému spánku a hledá souvislosti případných problémů se spaním. Součástí podrobného vyhodnocení jsou i doporučení, jak řešit případně zjištěné potíže.

Pokračovat

 


Testy pro firmy a personalisty

  • Neveřejné psychologické testy pro profesionální užití – testy osobnosti i výkonu
  • Testy jsou určené firmám všech velikostí a personálním agenturám
  • Kvalitní, normované psychologické testy zpracované psychology
  • Testy slouží zejména k výběru zaměstnanců a optimalizaci pozic stávajících pracovníků Tyto testy dají vám možnost snadno porovnat účastníky mezi sebou a usnadní vám rozhodování
  • Poskytneme vám všechny informace potřebné pro správné porozumění výsledkům a jejich interpretaci – nemusíte mít žádné znalosti z psychologie
  • Testy jsou plně online a vyhodnocení dostanete okamžitě po dokončení testu
  • Nízké ceny – můžete si buď zakoupit kredity na určitý počet testů nebo neomezené množství testů na určité období (cena jednoho kreditu se pohybuje pouze v desítkách kč a nemusíte nakupovat další "příslušenství" jako jsou např. testové příručky – všechny informace jsou již v ceně)
  • Stačí se zaregistrovat na profi.psychonet.cz; ve svém profilu pak můžete objednávat testy a vyhledat již zpracované výsledky

Funguje to jednoduše:
Vyplníte jednoduchou objednávku přímo ve svém profilu > zaplatíte fakturu > uvolní se vám přístup k testu/testům > můžete testovat, kdykoli budete potřebovat

Další informace najdete na www.profi.psychonet.cz

  nahoru