SELF - Test sebevědomí

 

 

Chcete vědět, jak na tom jste, pokud jde o sebevědomí a sebedůvěru? Určité rezervy v sebedůvěře má mnoho lidí, což je brzdí v životní úspěšnosti a spokojenosti. Díky tomuto testu zjistíte, na co přesně se můžete zaměřit, abyste lépe rozvinuli svou osobnost a uplatnili to, co ve vás je.
 
Test SELF hodnotí celkovou úroveň vašeho sebevědomí, dílčí složky sebevědomí (např. tendenci přizpůsobovat se ostatním, závislost na schválení druhými lidmi, citlivost vůči odmítnutí, vnímání vlastních schopností a další), související osobnostní předpoklady a možné zdroje problémů v oblasti sebevědomí/sebedůvěry.
 
Čas na vyplnění testu není omezený, ale snažte se pracovat svižně a nad jednotlivými větami příliš dlouho nepřemýšlejte. To, co vás napadne jako první, je obvykle ta správná odpověď. K vyplnění testu si vyhraďte asi 15-20 min. Odpovídejte podle reality, ne podle svých přání. Výsledek testu má sloužit vám, ne naopak. Podrobnosti k vyplňování: 
 
Test je určen pro dospělou populaci (od 18 let).
 
Vyhodnocení testu máte k dispozici okamžitě, test je plně online. Výsledek je velmi obsáhlý, s podrobnými informace k jednotlivým složkám sebevědomí a naznačeným směrem, co můžete dělat dál.

Cena: Test si můžete projít nezávazně, je to zdarma. Pokud budete mít zájem o výsledek, platí se na konci 159 Kč, buď platební kartou nebo bankovním převodem.
 


© WebSoftwarové aplikace 2023. © PhDr. Michaela Peterková 2023. Všechna práva vyhrazena.
Podmínky použití