JAPO - Test typů osobnosti

 

 

Chcete vědět víc o své povaze a způsobu myšlení? Svěřte svou osobnost pod rentgen:
 
Před sebou máte test, který analyzuje vaši osobnost a zjišťuje, ke kterým typům patří. Testují se základní vlastnosti temperamentu, způsoby nahlížení na realitu a řada osobních sklonů (dominance-podřizování se, stabilita-labilita, intuitivnost-smyslovost, flexibilita-rigidita, extraverze-introverze, optimismus-pesimismus, agresivita-poddajnost, důvěřivost-podezíravost, poznávání cítěním-myšlením, uhlazování-vyostřování a vitalita-astenie). U každého typu osobnosti se dozvíte jeho projevy, výhody i nevýhody.
 
Čas na vyplnění testu není omezený, ale snažte se pracovat svižně a nad jednotlivými větami příliš dlouho nepřemýšlejte. To, co vás napadne jako první, je obvykle ta správná odpověď. K vyplnění testu si vyhraďte asi 15-20 min. Odpovídejte podle reality, ne podle svých přání. Výsledek testu má sloužit vám, ne naopak.
 
Test je určen pro dospělou populaci (od 18 let).
 
Vyhodnocení testu je k dispozici okamžitě, test je plně online. Výsledek je velmi rozsáhlý, obsahuje zařazení vaší osobnosti k jednotlivým osobnostním typům a podrobné informace o jednotlivých typech.

Cena: Test si můžete projít nezávazně, je to zdarma. Pokud budete mít zájem o výsledek, platí se na konci 159 Kč, buď platební kartou nebo bankovním převodem.
 


© WebSoftwarové aplikace 2023. © PhDr. Michaela Peterková 2023. Všechna práva vyhrazena.
Podmínky použití