Test inteligence 2 in 1
 

 
Před vámi je test inteligence, který má prověřit vaši schopnost provádět mentální úkony, zvažovat možná řešení, hledat zákonitosti a dobře se rozhodovat a fungovat v různých životních situacích.
 
Čeká vás test, který se skládá ze dvou částí: první měří obecnou a druhý praktickou inteligenci.
 
Během první části testu vám bude měřen čas – měření se spustí, jakmile přejdete na následující stránku. Jakmile čas vyprší, automaticky se posunete k další části testu. Většina lidí nevyřeší ani zdaleka všechny úlohy – to je zcela běžné a všechny dobré testy inteligence obsahují i velmi složité úlohy, s nimiž si v časovém limitu poradí max. 1% lidí. S tímto si tedy nedělejte během testu starosti – ke slušnému výsledku stačí zvládnout mnohem méně. Soustřeďte se na jednotlivé úlohy, snažte se pracovat co nejlépe a současně co nejrychleji a u úloh, které vám připadají extrémně složité, se příliš nezdržujte. Práci nepřerušujte, celou část udělejte najednou.
 
Test obecné inteligence vám prozradí, jaký potenciál mají vaše mentální operace. Výsledkem je IQ. Druhá část testu zjišťuje vaši schopnost obstát v různých životních situacích. Výsledky v oblasti obecné a praktické inteligence se mohou dost výrazně lišit. Ve vyhodnocení se samozřejmě dozvíte výsledky obou částí testu (obecné i praktické inteligence).
 
Test je vhodný pro jedince od 18 let. Vyhodnocení je k dispozici okamžitě, test je plně online.

 
Cena: Test si můžete projít nezávazně, je to zdarma. Pokud budete mít zájem o výsledek, platí se na konci 159 Kč, buď platební kartou nebo standardním bankovním převodem.

 

 
Zapište prosím svůj věk: (rozsah 18 až 110)
 
© WebSoftwarové aplikace 2024. © PhDr. Michaela Peterková 2024. Všechna práva vyhrazena.
Podmínky použití