MENFIT – Test duševního zdraví

 

 

Před sebou máte test, který umí posoudit vaše duševní zdraví. Jde o jedinečný test, který se zajímá jak o základní kategorie duševních poruch (neurózy-úzkostné poruchy, deprese, schizofrenie), tak o stresové zátěže různého původu a snaží se odhalit jejich podklady.
 
Čas na vyplnění testu není omezený, ale snažte se pracovat svižně a nad jednotlivými větami příliš dlouho nepřemýšlejte. K vyplnění testu si vyhraďte asi 15-20 min. Odpovídejte popravdě a podle reality, ne podle svých přání. Výsledek testu má sloužit vám, ne naopak.
 
Test je určen pro dospělou populaci (od 18 let). Provozovatel nemůže nést a nenese zodpovědnost za případné rozrušení nebo jiné potíže, které by výsledek testu mohl ve vás vyvolat. Pokud se obáváte své reakce na výsledek, nedoporučujeme vám test podstupovat. Test je orientačním sebeposouzením a nenahrazuje vyšetření odborníkem.
 
Vyhodnocení testu máte k dispozici okamžitě, test je plně online. Výsledek je velmi rozsáhlý, najdete v něm vysvětlení všech použitých odborných pojmů a v případě odhalení potíží obsahuje i doporučení, co můžete dělat dál.

Cena: Test si můžete projít nezávazně, je to zdarma. Pokud budete mít zájem o výsledek, platí se na konci 159 Kč, buď platební kartou nebo bankovním převodem.
 


© WebSoftwarové aplikace 2024. © PhDr. Michaela Peterková 2024. Všechna práva vyhrazena.
Podmínky použití