psychonet.cz

Psychotesty - Testy osobnosti

veřejné psychologické online testy s okamžitým vyhodnocením

 

Výzva 'Poznej sám sebe" - "Gnóthi seauton" - se údajně nacházela nad vchodem do slavné delfské věštírny ve starověkém Řecku. Bez porady v této svatyni nepřijali mnozí tehdejší významní lidé a představitelé státu žádné důležité rozhodnutí.

věštírna delfy

Dnes nás tato výzva - "Poznej sám sebe" - odkazuje do vlastního nitra, kde máme hledat odpovědi na otázky "kdo jsem?" a"kam jdu?" Pátrejte s odvahou a upřímností. Jednou, i když jistě ne jedinou, z možností, jak se o sobě něco dozvědět, je i tento web.

 

MENFIT - test duševního zdraví

Zajímáte se o své duševní zdraví a svou pohodu? Toto je užitečný test, který hodnotí jak základní kategorie duševních poruch (neurózy-úzkostné poruchy, deprese, schizofrenie), tak stresové zátěže různého původu a snaží se odhalit jejich podklady. Vyhodnocení je velmi podrobné.

Pokračovat

 

Test inteligence 2in1

Test zjišťuje jednak klasický inteligenční kvocient IQ a ve druhé části pak praktickou inteligenci, tedy schopnost obstát v běžných i náročných situacích. Praktická inteligence je pro život důležitější, než IQ, a může se od IQ velice lišit. Ve vyhodnocení se kromě celkových výsledků dozvíte i to, jak vám šly jednotlivé typy úloh.

Pokračovat

 

JAPO - test typů osobnosti

Rozsáhlý test JAPO analyzuje vaši osobnost a zjišťuje, ke kterým typům patří. Testuje se, jaké jsou vaše základní vlastnosti, jak přemýšlíte a jaké jsou vaše osobní sklony (stabilita-labilita, agresivita-poddajnost, důvěřivost-podezíravost a další). Ve vyhodnocení se dozvíte i o projevech, výhodách a nevýhodách vašeho typu.

Pokračovat

 

SELF - test sebevědomí

Jedinečný test, který podrobně zkoumá jedno z nejdůležitějších zákoutí osobnosti – sebevědomí a sebedůvěru. To, jak o sobě smýšlíte, jak si věříte, jak hodnotíte své schopnosti a vlastnosti a zda umíte být sami sebou, rozhoduje o vaší spokojenosti, úspěšnosti a mezilidských vztazích.

Pokračovat

 

IES - test osobnosti

Inteligentní test 14 nejdůležitějších osobnostních vlastností (dominance, celkové zaměření, citlivost-stabilita, zodpovědnost, flexibilita a další). Jde o unikátní, náročný test, jehož výsledky je těžké zkreslit. Součástí velmi rozsáhlého vyhodnocení je i přehledný osobnostní profil.

Pokračovat

 

SOMNI - Spánkový audit

Test spánku SOMNI komplexně zkoumá a hodnotí váš spánek. Zaměřuje se na nejběžnější poruchy spánku, rozsáhle hodnotí vaše předpoklady ke zdravému spánku a hledá souvislosti případných problémů se spaním. Součástí podrobného vyhodnocení jsou i doporučení, jak řešit případně zjištěné potíže.

Pokračovat

 


Testy pro firmy a personalisty

Vybíráte mezi uchazeči o práci toho pravého? Potřebujete zjistit, jaká je jeho osobnost a jak je schopný?

Podle toho pak snáze odhadnete, co od toho člověka můžete čekat a jestli vám za to, co mu budete platit, odvede dobrou práci.

Člověk je ovšem jako meloun, špatně se mu kouká pod kůži.

Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás dva dobré, neveřejné psychologické testy pro profesionální užití – testy osobnosti i výkonu

  • Kvalitní, normované psychologické testy zpracované psychology
  • Testy slouží zejména k výběru zaměstnanců a optimalizaci pozic stávajících pracovníků. Tyto testy dají vám možnost snadno porovnat účastníky mezi sebou a usnadní vám rozhodování
  • Poskytneme vám všechny informace potřebné pro správné porozumění výsledkům a jejich interpretaci – nemusíte mít žádné znalosti z psychologie
  • Testy jsou plně online a vyhodnocení dostanete okamžitě po dokončení testu
  • Nízké ceny – náklady na otestování jednoho člověka jsou v řádech desítek korun a nemusíte nakupovat další "příslušenství" jako jsou např. testové příručky – všechny informace jsou již v ceně
  • Stačí se zaregistrovat na profi.psychonet.cz; ve svém profilu pak můžete objednávat testy a vyhledat již zpracované výsledky

Pro další informace si klikněte na: www.profi.psychonet.cz

  nahoru